На Пустомитівщині допомагають прийомним батькам

Пустомитівським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано зустріч з прийомними батьками, які функціонують на території Пустомитівського району. На зустріч були запрошені представниця служби у справах дітей Щепанкевич Ірина Іванівна та представниця Пустомитівського управління соціального захисту населення Битюга Наталя Петрівна, передає сайт ПУСТОМИТИ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Пустомитівської РДА.
       Метою зустрічі було обговорення декількох питань, зокрема оздоровлення, пільг на оплату за комунальні послуги, безпеку дітей в соціальних мережах. Особливу увагу було зосереджено на питанні підліткового віку у дітей, роздано методичний матеріал та проведено анкетування для батьків «Ми і наші діти».
    Бути прийомними батьками – нелегка справа! Кожна дитина в цій сім’ї отримує доступ до якісної освіти, безпечного життя та захист від заподіяння шкоди. Саме тому ми разом маємо надавати допомогу прийомним сім’ям. Адже прийняти в сім’ю дитину, яка потребує допомоги, не кожен здатен.
Прийомні батьки та учасники зустрічі отримали позитивні емоції та корисні знання, які так необхідні для гармонійного розвитку стосунків у сім’ї.