На Сокальщині школярі знайомляться із професією вогнеборця

Рятувальники продовжують знайомити школярів із небезпечною, але мужньою та важливою професією вогнеборця.

16 березня у рамках проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» до 22-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Сокаль завітали першокласники Сокольської школи № 3, передає сайт СОКАЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ ДСНС у Львівській області.

Під час екскурсії пожежною частиною, рятувальники нагадали школярам правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, розповіли про основні причини виникнення загорянь та наслідки пожеж. Крім того, вогнеборці роз’яснили школярам правила поведінки при виникненні надзвичайних подій.

Надзвичайники організували показ пожежно-рятувальної техніки, бойового спорядження та технічного обладнання, яке використовують при ліквідації наслідків надзвичайних подій.

Учням навіть дозволили одягти окремі елементи бойового спорядження рятувальників та посидіти у пожежних автомобілях. А після цього школярі ліквідували умовну пожежу, уявивши себе на мить справжніми вогнеборцями.

Цього ж дня рятувальники Стрийського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області організували пізнавальну екскурсію пожежно-рятувальною частиною для вихованців навчально-виховного комплексу «Середня загальноосвітня школа-гімназія» ім. М.Шашкевича.

Діткам розповіли про пожежно-технічне обладнання, яке вогнеборці використовують щодня для боротьби з пожежами та надзвичайними ситуаціями. Також рятувальники показали школярам пожежні автомобілі, роз’яснили основні принципи їх роботи.

А для закріплення вивченого матеріалу, школярам роздали інформаційні  листівки з основними правилами пожежної безпеки.

Джерело: СОКАЛЬ СЬОГОДНІ