У Бориславі допоможуть малозабезпеченим сім’ям

16 березня 2017 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради, передає БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Бориславської РДА.

На розгляді було 8 питань порядку денного.

Серед питань були проекти рішень: про погодження Програми організації і проведення оплачуваних громадських робіт для незайнятих громадян м.Борислава у 2017 році, доповідав начальник відділу економіки та торгівлі міської ради Лев Попель; про дозвіл на влаштування кишені для заїзду та стоянки автотранспортних засобів, доповідав начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Олег Левицький; про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом центральної міської лікарні м. Борислава на 2017-2019 роки, між адміністраціями і трудовими колективами комунального підприємства «Еко-Місто» на 2017-2018 роки та Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2017-2018 роки, доповідала начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Ірина Цапів.

Після тривалих обговорень члени виконкому затвердили зі змінами та доповненнями проект рішення про погодження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Борислава на 2017 рік.

Також членами виконавчого комітету Бориславської міської ради були затверджені проекти рішень про дозвіл управлінню праці та соціального захисту населення на призначення субсидій окремим мешканцям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сімям м.Борислава і смт.Східниця та інші.

Джерело: БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району