У Дрогобичі визначили кількість дітей у перших класах

На виконання вимог Закону України «Про освіту» від 5 вересня 2017 року, Постанови КМУ від 27 грудня 2017 року № 1088 «Про затвердження формули освітньої субвенції між місцевими бюджетами», Постанови КМУ від 21 лютого 2018 року №87 «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти», наказу Міністерства освіти у науки України від 20 лютого 2002 року №424 «Щодо змінності навчання у загальноосвітніх навчальних закладах» пп. 2 п.а. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Дрогобицької міської ради прийняв рішення про формування класів у закладах загальної середньої освіти мм. Дрогобича та Стебника на 2018 рік.

Згідно з прийнятим рішенням, формування та відкриття 1-х і 10-х класів у закладах загальної середньої освіти на 2018-2019 рік у Дрогобичі та Стебнику відбуватиметься з наповнюваністю не менше 25 учнів та не більше ніж 30 учнів у класі.

Відкриття 1-их та 10-их класів у школах Стебника та Дрогобича може відбуватися з наповнюваністю і не менше ніж 20 учнів у класі, однак це можливо при умові середньої наповнюваності не менше ніж 25 учнів по закладу загальної середньої освіти, та не більше ніж 30 учнів у класі.

Формування та відкриття 5-х класів у закладах загальної середньої освіти на 2018-2019 роки відбуватиметься з наповнюваністю не менше 20 учнів у класі.

Поділ класів на групи при вивченні окремих предметів здійснюватиметься лише з середньою наповнюваністю на паралелі класів не більше 27 учнів.

У випадку, якщо через недостатню кількість учнів 1-і, 5-і та 11-і класи не відкриватимуть, то батьків попереджуватимуть завчасно та рекомендуватимуть обрати іншу школу.

Також рішенням передбачено зменшення кількості працівників у навчальних закладах, які працюють на неповну ставку та прибуток яких не перевищує мінімальної заробітної плати.

Щодо порядку прийому дітей до першого класу, то адміністрація навчального закладу не може відмовити у зарахуванні учня у перший клас, якщо дитина мешкає у мікрорайоні, який обслуговує цей навчальний заклад.

Відповідальність за виконання прийнятого виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради рішення покладено на керівників закладів загальної середньої освіти на начальника відділу освіти ДМР.

Дрогобицька міська рада

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району