У Львові навчатимуть кандидатів у прийомні батьки

Упродовж 5-9 вересня Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводитиме навчання для кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, опікуни та піклувальники. Участь у навчанні беруть кандидати із Буського, Мостиського, Яворівського, Радехівського районів та міст Львова, Трускавця, Борислава, Червонограда, пише НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на Львівську ОДА.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

За його словами, під час навчання кандидати отримають актуальну інформацію, що стосується прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, опікунів та піклувальників. З кандидатами працюють досвідчені регіональні тренери – соціальний педагог та психолог. В ході навчання тренери розкривають кандидатам такі теми як функції сім’ї та особливості їх забезпечення, розуміння ролі батька та матері, методи виховання та їх практичне застосування, типові помилки виховання, потреби дітей та шляхи їх задоволення, етапи психологічного розвитку дитини, особливості спілкування батьків та дітей, розвиток дисципліни та покращення поведінки, неефективні та ефективні стратегії дисциплінування тощо.

“Навчання дає можливість не лише виважено оцінити власний потенціал щодо виховання прийомної дитини, але й дізнатися про проблеми, які можуть виникнути в родині, разом шукати шляхи їх вирішення”, – зазначив Володимир Лис.

У навчанні бере участь 21 особа, з них 4 сім’ї та 1 особа – кандидати у прийомні батьки, 1 сім’я – кандидати в усиновлювачі та 10 потенційних опікунів, які мають намір взяти у сім’ю на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району