У Стрию відкрили меморіальну дошку

19 березня, у місті Стрию урочисто відкрили і освятили меморіальну дошку видатній громадсько-політичній діячці, чільній провідниці ОУН Дарії Ребет-Цісик, дружині відомого українського політи-чного діяча, одного з лідерів ОУН Лева Ребета, котрий свого часу народився і виріс у Стрию, де з юних літ гартувався його національний дух, передає СТРИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Стрийської РДА.

У церемонії відкриття взяли участь представники влади – голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький, його заступник Оксана Мелень, заступник міського голови Стрия Роман Волинець, духовенство, представники громадських та політичних організацій, дочка Дарії Ребет-Цісик – пані Оксана, котра приїхала на захід із Франції, стрийські пластуни під керівництвом голови «Пласту» і автора меморіальної дошки Олеся Криськіва, громадськість Стрийщини.

Панахиду та чин освячення провів о. Юрій Олійник, сотрудник парафії Благовіщення Пречистої Діви Марії м. Стрия. Далі до слова були запрошені заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень, заступник міського голови Стрия Роман Волинець, голова Стрийської районної організації КУН Микола Магас та голова «Пласту» Олесь Криськів.

Виступаючі наголошували на неймовірній жертовності постаті Дарії Ребет-Цісик і переконанні, що пам’ять про неї та про всіх героїв минулого і сьогодення, котрі віддали своє життя боротьбі за волю України і служінню своєму народові, житиме вічно. На завершення заходу всі присутні виконали Гімн Українських Націоналістів та Державний Гімн України.

Джерело: СТРИЙ СЬОГОДНІ

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району