В Мостиському районі обговорили хід весняно-польових робіт

Про хід   весняно-польових робіт в районі йшлося на нараді, яку у п`ятницю, 17 березня провів голова райдержадміністрації Степан Буняк, передає сайт МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Львівській області.

Нині це питання є надважливим, адже аграрний сектор  і робота на землі – це дуже непроста справа, – наголосив у вступному слові  очільник районної виконавчої влади.

Про хід весняно-польових робіт доповів начальник управління агропромислового розвитку Ігор Березюк.  Посадовець повідомив, що станом на 17.03.2017 року по всіх категоріях господарств  підживлено озимих зернових на площі 7317 га, або 85,4 %, озимого ріпаку – 3493 га, або 98,6%. Посіви озимих зернових на зерно під урожай 2017 року становлять 8568 га, в т.ч. озимої пшениці – 5213га, жита 726 га, ячменю 2629 га., озимого ріпаку 3544.

Наразі господарства ще не розпочали посівної кампанії. Прогнозований посів ярих культур – 17349 га. З них ярі зернові – 6119 га, технічні – 5330 га, кормові – 1122 га, картоплі і овочевих культур – 4778 га.

Присутніх поінформовано про забезпечення сільгосппідприємств нафтопродуктами, міндобривами, насінням. Зокрема, в сільськогосподарських підприємствах є в  наявності 2,7 тис. тонн мінеральних добрив, 100 % -во вони забезпечені насінням ярих зернових і зернобобових культур. Крім того, сільгосптоваровиробники повністю забезпечені насінням  соняшнику (53. тонн), сої (268 тонн).

Загальна потреба сільгосппідприємств в коштах на весняно-польові роботи складає 72,9 млн. грн, з яких  64,4 млн. грн (88,3%) –  матеріальні ресурси. Підприємства повністю забезпечені коштами.

Підсумовуючи, голова райдержадміністрації закликав управління агропромислового розвитку райдержадміністрації опрацювати оперативно всі нагальні питання та створити сприятливі умови для успішної роботи галузі.

Джерело: МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району