Ветерани-легкоатлети Львівщини – призери чемпіонату України

1 липня у місті Вінниця завершився чемпіонат України з 48-годинного бігу. Команду Львівщини представляли Ольга Стадник, Лариса Лабарткава та Олексій Сигал.

Львів’янка Ольга Стадник на цьому чемпіонаті встановила новий рекорд траси й виборола 1 місце у віковій категорії 60+, встановивши рекорд України у цій категорії. За відведений час Ольга Стадник змогла пробігти 250,176 км. 69-тирічна Лариса Лабарткава пробігла 229,037 км, а Олексій Сикал подолав 161,786 км.

У командному заліку ветерани спорту Львівської області змогли вибороти «срібло» чемпіонату, поступившись марафонцям з м. Києва.

Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени із 17 областей України, а також зарубіжні учасники з Білорусі, Чехії, Естонії та Польщі.